Duben 2014

Co je podstatné

12. dubna 2014 v 18:33 | Poe |  Poutnice
Heh, nebojte, nezapomněla jsem.

Pamatuju si, jak jsem psala první článek. Někdy koncem ledna. Strašně moc se toho změnilo. A když říkám strašně moc, vážně to tak myslím. Byly to věci, které rozhodují o mé budoucnosti (a tím i o aktuálním životě). Moc osobní na to, abych byla konkrétní, protože jsem se už hodněkrát takovým nepřímým sdílením na internetu dostala do nehezkých situací. Ale vlastně to ani není podstatné.

Opravdu PODSTATNÉ je to, co vám teď chci říct. V mém životě uběhly tři měsíce a všechno se otočilo o milion stupňů. A myslím si, že je to skvělá ukázka, že tohle se může stát i ve vašem životě. Cokoliv, co se právě TEĎ děje, a TOBĚ se to nelíbí, ZMĚŇ TO. To, že budeš zůstávat na stejném místě a stěžovat si, ti v životě nic nepřinese. NEBOJ se. Je to dokonalá příležitost. Pokud víš, že po tom touží tvoje srdce a duše, neexistuje jediná překážka, kterou by nešlo překonat. Protože pokud to fakt chceš, vesmír ti to dá. Naservíruje ti to s mašličkou a pošle ti to přímo pod nos. A nemusí to být nic velkého, bože. Stačí začít dělat to, co máš opravdu rád. Konečně se mít rád a chválit. Každá zkušenost je dobrá.

Možná, že si teď procházíš něčím těžkým. Uvědom si, že tě to posunuje dál. Ze všeho se můžeš učit. Může to být tvůj nový odrazový můstek. Pak budeš jinde, výš a řekneš si, žes to zvládl. Nic hezčího není. Jasně, že přijdou další výzvy, ale budeš už daleko silnější. A budeš to brát jinak. S vědomím, že tě to poučí a že to prostě ZVLÁDNEŠ.

Žijeme, abychom si plnili své sny. A překonávali překážky. A pak to oslavili. A tak pořád dokola.
See ya lejtr, miluju vás, mimochodem.